Сучасний Програмний продукт який забезпечує фіксування запису аудіо та відео судового процесу на базі якого можливе проведення відеоконференцій між сторонами та учасниками процесу.
Комп’ютерна програма фіксування судового процесу (судового засідання) та інших процесів з фіксацією та відтворенням звуку та зображення «Акорд»
Комп’ютерна програма фіксування судового процесу (судового засідання) та інших процесів з фіксацією та відтворенням звуку та зображення «Акорд» (далі ПЗ«Акорд») використовується при проведенні судових засідань, в судовій системі з метою фіксування запису аудіо та відео судового процесу та проведення на базі ПЗ «Акорд» відео-конференцій між сторонами та учасниками процесу та забезпечує:
- Фіксування судового процесу (судових засідань) зі створенням фонограми та формуванням службового журналу і протоколу.
- Можливість зупинки фіксування судового процесу (судових засідань) на перерву, відновлення фіксування після перерви незалежно від терміну перерви.
- Можливість незалежного контролю часу і програмного захищеного доступу до показників часу та їх модифікацій.
- Можливість одночасного запису звуку по декількох каналах (не менше 4).
- Прямий контроль аудіо-сигналів під час запису шляхом прослуховування за допомогою головних телефонів та відображення рівня сигналів.
- Індикацію рівня сигналу по аудіо каналах.
- Ведення службового журналу судового процесу (судових засідань) в електронному вигляді під час проведення та після завершення судового процесу (судових засідань).
- Реєстрацію часу подій з точністю не гірше однієї секунди.
- Внесення та редагування загальної інформації про судове засідання секретарем або іншим працівником апарату суду.
- Ведення та редагування списку учасників судового засідання секретарем або іншим працівником апарату суду, можливість імпорту інформації з інформації іншого судового засідання.
- Збереження фонограми на мережеві ресурси (файл-сервер) та/або компакт-диски.
- Тиражування необхідної кількості екземплярів електронного документа (журналу судового засідання, фонограми та/або відео- потоку) на змінних носіях для надання громадянам і юридичним особам.
- Формування протоколу судового засідання, в тому числі безпосередньо в процесі судового засідання, на основі службового журналу із застосуванням шаблонів для оформлення протоколів.
- Централізоване оновлення та оперативне редагування користувачем шаблонів типових справ.
- Експорт тексту протоколу у файли стандартних форматів rtf, doc, docx.
- Експорт аудіо-записів у файли стандартних форматів для можливості їх використання в різних зовнішніх системах, в тому числі веб-порталах, портативних пристроях відтворення аудіо-записів, тощо, зберігання результуючого файлу у форматі WAV.
- Прослуховування фонограми і перегляд службового журналу на будь-якому мультимедійному комп’ютері із збереженням повного функціоналу.
- Редагування службового журналу (текстових коментарів, анотацій) секретарем або іншими працівниками суду.
- Використання клавіатурних комбінацій («гарячих» клавіш) для швидкого виклику основних режимів роботи і команд.
- Використання клавіатурних комбінацій («гарячих» клавіш) для швидкого введення учасників судового засідання.
- Фіксування судового процесу (судових засідань) із записом відео- потоку та формуванням службового журналу і протоколу.
- Можливість одночасного запису відео із декількох (не менше 2) незалежних відео- джерел.
- Прямий контроль відео сигналу під час запису шляхом перегляду кожного відео- джерела.
- Збереження фонограми та/або відеозапису на мережеві ресурси (файл-сервер) та/або компакт-диски.
- Експорт відеозаписів у файли стандартних форматів для можливості їх використання в різних зовнішніх системах, в тому числі веб-порталах, портативних пристроях відтворення відео та аудіо- записів, тощо, збереження результуючого файлу в форматі avi.
- Роботу з використанням операційних систем: Windows та сімейства Unix/Linux.
- Наявність сервісу автоматичних оновлень через мережу Internet.
- Постійний контроль консістентності (цілісності) журналу судового процесу.
- Автоматичне відновлення журналу судового процесу після аварійного переривання роботи, з відновленням звуко- та відеозапису та консістентності (цілісності) журналу.
- Контроль достовірності аудіо та відеозаписів журналу судового процесу (попередження у разі несанкціонованої зміни аудіо/відеозаписів).
- Можливість дозапису екземплярів електронного документа (журналу судового засідання, фонограми та/або відео-потоку) на змінні носії.
- Можливість запису відео-потоку сторін відео- конференцзв’яку, в разі проведення відео- конференції.
- Можливість збору статистичної інформації щодо використання систем фіксування судового процесу, її зберігання, обробки та формування звітів. Ведення протоколу операцій з журналами судових засідань.
- Контроль наявності вільного місця на пристрої зберігання даних перед початком аудіо-/відео- фіксації, зупинка фіксації при досягненні критичного рівня вільного місця.
- Можливість автоматичного (за заданими користувачем параметрами) видалення записів при відсутності вільного місця на пристрої зберігання даних.
- Можливість сканування додаткових документів на судовому засіданні з одночасним веденням аудіо/відео запису.
- Можливість друку та копіювання документів, з одночасним веденням аудіо/відео запису.
Можливості використання системи в режимі ВКЗ:
- Ведення судового процесу на технічних засобах зареєстрованих у загальному реєстрі ТЗФСП.
- Ведення судового процесу ключові учасники якого (судді, секретарі, тощо) ідентифіковано за допомогою електронного цифрового підпису.
- Ідентифікація судді на зареєстрованих технічних засобах дозволить використовувати загальну масу суддів для ведення засідання без персональної присутності у залі суду.
- Ведення засідання без персональної присутності у залі суду дозволить використати суддів, що вивільняться під час укрупнення судів для забезпечення дефіциту суддів в віддалених районах (заміна відряджень судів).
- Розподілення справ на більшу кількість суддів.
Механізм контролю достовірності фонограм
Зручний інтерфейс
Постійний контроль консистентності (цілісності) журналу
Автоматичне відновлення фонограм та журналу
Механізм позначення міток журналу для подальшого редагування
Розвинутий механізм фільтрації журналів
Механізм автоматичного оновлення
Механізм автоматичного контролю та очищення дискового простору
Механізм створення журналів закритих судових засідань
Кросплатформенність розгортання системи «Акорд»