Автоматизація та роботизація

Ми відкриваємо нову серію статей, де будемо розповідати про глобальні тенденції у різних сферах життя, пов’язані з процесами автоматизації та роботизації, і як це вплине на розвиток країни та на кожну людину окремо.

Технічний прогрес з кожним днем набирає оберти і те на що раніше потрібно було витрачати багато часу, зараз може зайняти секунди. Все це стало можливим завдяки процесам автоматизації та роботизації.

Автоматизація та роботизація

У чому ж різниця між автоматизацією та роботизацією?

Автоматизація – це широке поняття, яке охоплює один із напрямків науково-технічного прогресу, де всі процеси виконуються за допомогою програмного забезпечення та роботів, з метою зменшення або, взагалі, виключення людини з участі в цих процесах.

Роботизація, в свою чергу, – це один з видів автоматизації, де замість людини той самий процес виконує фізичний механізм або віртуальний робот.

Які можливості відкривають бізнесу застосування автоматизації та роботизації?

1. Прискорення процесів виробництва та обробки даних

2. Підвищення точності у виконанні робіт

3. Зниження затрат на персонал

4. Підвищення ефективності бізнесу.

Група компаній КИТ активно займається розробкою та налагодженням автоматизації, а також впровадженням роботизованих процесів на підприємствах різного масштабу та складності.

Якщо Ви бажаєте автоматизувати процеси свого бізнесу, але не знаєте як, напишіть або зателефонуйте нам, наші спеціалісти з радістю Вам допоможуть.