Ми зможемо отримати легкий доступ до інформації – для будь-якого громадянина, де б він не був: в селі на Закарпатті чи у хмарочосі в Києві, без черг, без зайвого марнування часу.

«Цифровізація – це про зручність», - Юлія Перловська

“Уявіть собі абсолютно фантастичну як для України історію: ми знаємо результати будь-яких виборів вже за кілька годин після закриття дільниць, - так описала можливості цифровізації керівник групи компаній КИТ Юлія Перловська у своєму інтерв’ю. - І для цього достатньо просто попрацювати з ЦВК і встановити їм нашу програму “Док-Скан”.

Відповідаючи на питання про те, до чого призведе можливе зобов’язання бізнесу перейти в електронний формат, Юлія розповіла, що наразі в парламенті вже триває обговорення законопроєкту, який зобов’яже усіх роботодавців зберігати трудові книжки персоналу у відсканованому й оцифрованому вигляді (Проєкт Закону України 3623 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі»).

“Насправді цифровізація – це про зручність, - наполягає Перловська. - Якщо усі документи будуть оцифровані, громадяни зможуть отримувати будь-яку інформацію, яка їм потрібна, коли заманеться і не виходячи з дому”.

Посилання на першоджерело: