Україна стане другою країною у світі, де перепис населення буде проведено у співпраці з компанією

Першою країною у якій відбувся перепис населення у співпраці держави та компанії – це Сполучені Штати Америки. Наступною, як заявив Президент України Володимир Зеленський буде Україна.

Діджиталізація не стоїть на місці, Україна стане другою країною у світі, де перепис населення буде проведено у співпраці з компанією

30 листопада 2021 року у своєму Twitter, президент заявив, що вже підписано меморандум між Мінцифрою та компанією Apple.

У Мінцифрі заявили, що було розглянуто багато пропозицій від різних компаній, але Apple була першою, з якою були проведені переговори, та не тільки це стало перевагою у виборі.

На відміну від інших компаній, Apple надає своє обладнання в оренду на кілька тижнів для проведення перепису населення, в той час, як більшість компаній пропонує купити свої технічні засоби. Оренда допоможе зменшити витрати на цю процедуру.

В загалом, на проєкт з держбюджету буде виділено 80 млн грн. Проведення перепису населення планується на 2023 рік, але як саме це відбуватиметься Мінцифра обіцяє розповісти вже на при кінці цього року.