Зараз наша країна, Україна, знаходиться у скрутному становищі та як ніколи потребує нашої підтримки та стійкості.
В умовах невизначенності, коли ніхто не знає на що чекати завтра, коли багато підприємств припинили свою діяльність, а понад 6млн. українців опинилися закордоном, ми продовжуємо працювати, для підтримки економіки нашої держави. Ми готові допомогти організаціям.
А саме:
- відсканувати усі необхідні для роботи документи;
- організувати ці документи у зручний архів зі швидкимпошуком;
- налагодити онлайн доступ до системи;
- налаштувати онлайн простір, зі зручним спілкуванням колег між собою, та можливістю проведення онлайн нарад з одночасним підключенням всіх працівників підприємства;
- надаємо послуги по збереженню паперових архівів документів.
Група компаній КИТ сама використовує переваги власно розробленої системи сканування та онлайн зберігання документів «ДокСкан», системи відеоконференцзв’язку «EasyCon» та готова допомагати підприємствам у налаштуванні зручного онлайн простору для роботи.
Будь-які документи онлайн під рукою, у всіх працівників з налаштованими рівнями допуску до інформації та зручним онлайн спілкуванням.
Щоб у будь-який момент, з будь-якої точки світу при будь-яких умовах ніщо не ставало перешкодою для Вашого бізнесу.
Ми віримо в нашу перемогу! Бо правда за нами!