Міністерство молоді та спорту України запустило новий онлайн сервіс для особистого прийому громадян

В результаті співпраці Міністерства молоді та спорту України та Групи компаній КИТ наразі з’явилася нова можливість потрапити на прийом до керівництва та керівників структурних підрозділів Мінмолодьспорту України в онлайн-режимі, згідно з розкладом прийому громадян.

Сучасний і зручний сервіс для здійснення прийому громадян без відвідування державних установ (прийому в режимі відеоконференцзв’язку) – EASYCON. Перша українська система онлайн відеоконференцзв’язку EASYCON дозволяє збільшити доступність прийомів для громадян з обмеженими фізичними можливостями. А також забезпечує оперативний обмін документами з громадянами у шифрованому форматі, тому на сайті Міністерство молоді та спорту України з’явилася можливість отримувати на розгляд документи громадян та надавати офіційний онлайн висновок щодо їх змісту.

Група Компаній КИТ відкрита до співпраці, та готова за допомогою своїх напрацювань та досвіду у сфері діджиталізації допомагати країні спрощувати процеси, відкривати нові можливості, бути ближчими один до одного, зменшуючи кілометрові відстані до одного кліку.

Посилання на першоджерело: