Стратегія розвитку країни та її вплив на екологію, зокрема, збереження дерев

7 червня 2021 року в рамках Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Екологія», Президент України Володимир Зеленський підписав закон про заборону використання пластикових пакетів. Як зазначив Президент, за статистикою за рік 1 людина використовує 500 пакетів, взаємодія з якими відбувається лише 20 хвилин. На розкладання (розпад) одного пакета потрібно більше ніж сто років. Така тенденція може призвести до екологічної катастрофи.

Стратегія розвитку країни та її вплив на екологію, зокрема, збереження дерев

Поступово в країні налагоджуються процеси більш раціонального використання ресурсів. З одного боку, ми розуміємо, що після заборони використання пластикових пакетів з’явиться більше паперових, як це було при переході від пластикових одноразових стаканів до паперових. Що, як здається, вплине на збільшення вирубки дерев та використання паперу й може призвести до серйозних наслідків для суспільства та екології.

Але якщо проаналізувати глобальні процеси, що відбуваються в країні, то можна зрозуміти, що нещодавно прийнята стратегія Paperless (обмін документами між державними органами та громадянами без паперових носіїв) сприяє зменшенню використання паперу й дає змогу втримати баланс використання паперу, а то і взагалі зменшити завдяки стимулюванню розвитку виробництва біорозкладних пластикових пакетів.

За даними Агентства з охорони навколишнього середовища США (USEPA), один офісний працівник витрачає в середньому 10 000 аркушів паперу на рік — це приблизно одне дерево та близько 1600 гривень за українськими цінами. На кожного!

Завдяки діджиталізації стає можливим спрощення документообігу, та збереження такого важливого екологічного ресурсу, як дерева, використовуючи його там, де це дійсно необхідно задля збереження довкілля.

Офіційно Україна увійшла в режим paperless 24 серпня 2021 року.

Група компаній КИТ вбачає однією зі своїх місій скорочення паперового обороту, що допоможе нашій країні використовувати ресурси раціональніше.

Група компаній КИТ готова допомагати державі та бізнесу своїм комплексом напрацювань, досвідом і потужностями та має все для того, щоб перевести бізнес у діджитал формат.