IFS пропонує комплексне рішення для міжнародних організацій, які виготовляють та продають товари, підтримують активи та керують сервісними операціями. Це провідне корпоративне програмне забезпечення із зручним інтерфейсом користувача, яке дозволяє досягати бажаних результатів за будь-яких умов.

Розробка та впровадження Системи управління ресурсами підприємства

Комплексне планування ресурсів підприємства ERP підвищується ефективність планування комерційної та виробничої діяльності підприємства.

Завдяки чому, концепція ERP впливає на швидкість та якість прийняття рішень, що в свою чергу впливає на продуктивність та прибутковість підприємства.

Переваги впровадження ERP:
Комплексне автоматизоване планування
Систематизований облік ресурсів та їх використання
Відображення процесів та статистичних даних у реальному часі
Прискорення прийняття рішень
Полегшення стратегічного планування

Жоден бізнес процес не є ізольованим. Всі системи взаємопов’язані

Розробка та впоровадження Системи управління ресурсами підприємства ГРУПА КОМПАНІЙ КИТ

IFS Applications поєднує провідні повністю інтегровані технології ERP та EAM з чітким розумінням галузі промисловості та застосуванням останніх технологічних розробок, включаючи Інтернет Речей, перехід на цифрові технології, сервізацію та індивідуалізацію. Завдяки поєднанню цих технологій у корпоративному програмному рішенні, ми можемо забезпечити сервіс для корпоративних програм на базі Штучного інтелекту та органічний перехід на цифрові технології. Рішення пропонує «технологію останньої милі» для оптимізації операцій тут і зараз, а також комплексну автоматизацію внутрішніх та зовнішніх бізнес процесів компанії.

Експертний висновок відповідності  вимогам нормативним документам з технічного захисту інформації

Експертний висновок відповідності  вимогам нормативним документам з технічного захисту інформації
IFS Applications для компаній промислового виробництва

IFS Applications™ забезпечує ефективні вбудовані функціональні рішення для управління проектами та документообігом, які ідеально підходять для автоматизації промислового виробництва компаній, що працюють в режимі конфігурації на замовлення, виробництва на замовлення, в змішаному режимі, а також виробникам продукції з коротким життєвим циклом.

IFS Applications для компаній промислового виробництва
IFS Applications для фармацевтичних компаній
IFS Applications для фармацевтичних компаній

Комплексна система автоматизації IFS Applications™ призначена для управління в єдиному інформаційному просторі виробництвом фармацевтичних препаратів. Рішення забезпечує ефективне використання виробничої потужності, дозволяє планувати запаси на складах, управляти термінами їх виконання, підвищувати оборотність готової продукції, аналізувати показники підприємства і контролювати якість.

IFS Applications для компаній процесного виробництва

IFS Applications™ пропонує підприємствам процесного і дискретного типів виробництв гнучкий пакет можливостей автоматизації управління виробництвом, від вибору сировини до поставок готової продукції кінцевим споживачам. Продукт включає в себе всі дані, необхідні для відповідності вимогам різних стандартів (HAACP, FDA, USDA, REACH).

IFS Applications для компаній процесного виробництва
IFS Applications для компаній авіації і оборони
IFS Applications для компаній авіації і оборони

IFS Applications™ прекрасно зарекомендувала себе в компаніях, що працюють в сфері оборонної промисловості, пасажирських, вантажних і поштових перевезень, виробництва авіатехніки і запасних частин, сервісного обслуговування літаків, субмарин, судів і складної наземної техніки. За допомогою системи виконується автоматизація процесів виробництва такими підприємствами, контроль терміну служби комплектуючих, управління парком техніки, налагодження обслуговування посадкових майданчиків.

ERP IFS Applications для підприємств енергетики та комунального господарства

ERP-система IFS Applications™ для автоматизації підприємств енергетики, телекомунікацій та комунальних служб є програмою управління життєвим циклом основних фондів, комплексного ремонту промислового обладнання, систему управління виробничими процесами, систему обліку енергоресурсів і підтримки лінійних основних фондів.

ERP IFS Applications для підприємств енергетики та комунального господарства
IFS Applications для хай-тек компаній
IFS Applications для хай-тек компаній

Галузеве рішення IFS Applications™ для хай-тек галузі використовується виробниками та дистриб'юторами електроніки, напівпровідників, медичного обладнання. Система підтримує кілька виробничих моделей, характерних для даного сегмента, в тому числі виробництво під замовлення і змішане виробництво. Це гнучка, компонентна ERP-система, що дозволяє управляти всіма бізнес-процесами підприємства: виробництвом, постачанням, збутом, ремонтом обладнання, проектами, якістю, фінансами і персоналом.

IFS Applications для автомобільної промисловості

IFS Applications™ для автомобільної промисловості підтримує весь життєвий цикл транспортного засобу. Галузеві рішення підходять автовиробникам, дилерам, а також компаніям, що займаються обслуговуванням автомобілів і постачальникам комплектуючих.

IFS Applications для автомобільної промисловості
IFS Applications для нафтогазової промисловості
IFS Applications для нафтогазової промисловості

IFS Applications™ пропонує варіанти впровадження ERP-системи для EPCI-контракторів, постачальників обладнання, ремонтних і сервісних компаній. Понад 400 клієнтів нафтогазової галузі в усьому світі вже використовують IFS Applications™. Ми пропонуємо гнучкі, орієнтовані на проекти рішення, які дозволяють управляти контрактами, проектами, активами і життєвим циклом послуг.

ERP система для будівництва: кастомізація, впровадження і технічна підтримка

IFS пропонує систему автоматизації і управління проектами і основними фондами в наступних сегментах: будівництво, інжиніринг, контрактне виробництво, суднобудування, інфраструктура. У даній галузі IFS Applications дозволяє охопити весь життєвий цикл проекту - оцінку, планування, проектування, закупівлю, управління матеріалами, збірку, установку і введення в експлуатацію, ремонт, оновлення та виведення з експлуатації.

ERP система для будівництва: кастомізація, впровадження і технічна підтримка
IFS Applications для фондомістких компаній
IFS Applications для фондомістких компаній

Висока продуктивність, управління витратами і контроль реалізації проекту – три складових ефективності бізнесу у фондомістких галузях промисловості. Унікальна комбінація EAM, ERP і PM рішень в IFS вже більше 30 років служить інструментом збільшення прибутку наших клієнтів цього ринку за допомогою системи автоматизації виробництва, продажу, поставок, проектування для підприємств нафтогазової промисловості, машинобудування, енергетики, металургії.

IFS Applications для сервісних компаній

Рішення IFS для автоматизації сервісних компаній допомагає Вам просуватися вгору по ланцюжку створення цінності, відповідаючи всім запитам Вашого бізнесу за допомогою одного універсального інструменту - ERP-системи.

IFS Applications для сервісних компаній
Розрахувати Проект